Sitemize hızlı erişim için bizi buraya tıklayıp takip edin!

Futbol

Basketbol

Voleybol

Tenis

Diğer Sporlar

E-Sporlar

TV

KHL Tractor -  Spartacus Canlı İzle14:20 KHL Tractor - Spartacus
KHL Salavat Yulaev - Metallurg Magnitogorsk Canlı İzle14:20 KHL Salavat Yulaev - Metallurg Magnitogorsk
Yurgorden (s) - MODO (W) Canlı İzle15:00 Yurgorden (s) - MODO (W)
Women Sweden Super League
Sona Gold Diamonds - DCC Starlets Canlı İzle15:40 Sona Gold Diamonds - DCC Starlets
CBFS T-10 League
Izhstal - Rostov Canlı İzle15:50 Izhstal - Rostov
VHL
Daugavpils LSS (Youth) - AKO Baltie Vilki (Youth) Canlı İzle16:00 Daugavpils LSS (Youth) - AKO Baltie Vilki (Youth)
Latvia Youth League
Fischtown Pinguins - Schwenninger Wild Wings Canlı İzle16:00 Fischtown Pinguins - Schwenninger Wild Wings
Germany DEL
EHC Munchen - Lowen Frankfurt Canlı İzle16:00 EHC Munchen - Lowen Frankfurt
Germany DEL
Eisbaren - Dusseldorfer EG Canlı İzle16:00 Eisbaren - Dusseldorfer EG
Germany DEL
Ledocol Novosibirsk - Raivo Red Devils Canlı İzle16:30 Ledocol Novosibirsk - Raivo Red Devils
Russia SHL A D Garanina Cup
RED BULL SALZBURG - BLACK WINGS LINZ Canlı İzle16:40 RED BULL SALZBURG - BLACK WINGS LINZ
Ice Hockey ICE Hockey League
Lions - Dragons Canlı İzle16:40 Lions - Dragons
United Rugby Championship
MHC Dynamo Saint Petersburg - Almaz Canlı İzle16:50 MHC Dynamo Saint Petersburg - Almaz
Minor Hockey League
KHL Ak Bars - Sochi Canlı İzle16:50 KHL Ak Bars - Sochi
Lokomotiv Orsha - Neman Canlı İzle16:50 Lokomotiv Orsha - Neman
Belarus Extraliga
Oilman - Buran Voronezh Canlı İzle16:50 Oilman - Buran Voronezh
SKA-Neva - Leopard Canlı İzle16:50 SKA-Neva - Leopard
Aod Koridalu (Women) - Panorama (Women) Canlı İzle17:00 Aod Koridalu (Women) - Panorama (Women)
Greece Women
RK Bjelovar - Prvo plinarsko drustvo Zagreb Canlı İzle17:00 RK Bjelovar - Prvo plinarsko drustvo Zagreb
Croatia Premier Liga
P.A.O.K. - Diomidis Argous Canlı İzle17:00 P.A.O.K. - Diomidis Argous
Greece A1
MFK Torpedo - Gazprom-Ugra Yugorsk Canlı İzle17:00 MFK Torpedo - Gazprom-Ugra Yugorsk
Russian Championship Superleague
Astrahanochka (Women) - AGU-Adyif (Women) Canlı İzle17:00 Astrahanochka (Women) - AGU-Adyif (Women)
Russia Superleague Women
Redbergslids - Malmo Canlı İzle17:00 Redbergslids - Malmo
Sweden Elitserien
Thuringer (Women) - SG BBM Bietigheim (Women) Canlı İzle17:00 Thuringer (Women) - SG BBM Bietigheim (Women)
Germany 1 Bundesliga Women
MHC Lipetsk - MHK Tambov Canlı İzle17:00 MHC Lipetsk - MHK Tambov
Russian Championship NMHL
VIC - Södertälje Canlı İzle17:00 VIC - Södertälje
Sweden 1st League
Phoenix Kazan - Dinamo-Altay Canlı İzle17:00 Phoenix Kazan - Dinamo-Altay
VHL-B
Adler Mannheim - Grizzlys Wolfsburg Canlı İzle17:10 Adler Mannheim - Grizzlys Wolfsburg
Germany DEL
Horse - Alfa Moscow Canlı İzle17:10 Horse - Alfa Moscow
Moscow Championship LHL-77
GB Cricket Club - Merciless Strikers Arjun Canlı İzle17:20 GB Cricket Club - Merciless Strikers Arjun
Guts N Glory Corporate League Edition-8
HC DAVOS - SC RAPPERSWIL-JONA LAKERS Canlı İzle17:30 HC DAVOS - SC RAPPERSWIL-JONA LAKERS
Ice Hockey National League
Steaua Buharest - Dynamo Bucharest Canlı İzle17:30 Steaua Buharest - Dynamo Bucharest
Rugby Union Romania Superliga
ILVES TAMPERE - SAIPA LAPPEENRANTA Canlı İzle17:40 ILVES TAMPERE - SAIPA LAPPEENRANTA
Ice Hockey Liiga
KAC KLAGENFURT - HC ASIAGO Canlı İzle17:40 KAC KLAGENFURT - HC ASIAGO
Ice Hockey ICE Hockey League
Yunost - RN-Moscow Canlı İzle17:40 Yunost - RN-Moscow
Moscow Championship LHL-77
Borussia Dortmund (w) - Metzingen (s) Canlı İzle17:50 Borussia Dortmund (w) - Metzingen (s)
Women's Bundesliga
Blomberg-Lippe (f) - Bad Wildungen Women Canlı İzle17:50 Blomberg-Lippe (f) - Bad Wildungen Women
Women's Bundesliga
BensheimAuerbach (w) - Buxtehuder (w) Canlı İzle17:50 BensheimAuerbach (w) - Buxtehuder (w)
Women's Bundesliga
MHK 32 LIPTOVSKY MIKULAS - SLOVAN BRATISLAVA Canlı İzle17:50 MHK 32 LIPTOVSKY MIKULAS - SLOVAN BRATISLAVA
Ice Hockey Extraliga
HK NITRA - HK DUKLA TRENCIN Canlı İzle17:50 HK NITRA - HK DUKLA TRENCIN
Ice Hockey Extraliga
Leicester Tigers - London Irish Canlı İzle17:50 Leicester Tigers - London Irish
England Gallagher Premiership
US CRETEIL HANDBALL - MONTPELLIER HANDBALL Canlı İzle17:50 US CRETEIL HANDBALL - MONTPELLIER HANDBALL
Handball LNH StarLigue
Seven Districts - Sri Lions Canlı İzle17:50 Seven Districts - Sri Lions
CBFS T-10 League
Celje Pivovarna Lasko - Ribnica Canlı İzle18:00 Celje Pivovarna Lasko - Ribnica
Slovenia Championship
EB Start Elblag (Women) - AZS Koszalin (Women) Canlı İzle18:00 EB Start Elblag (Women) - AZS Koszalin (Women)
Polish Championship Superliga Women
Gumus Patenler - Buzadam Canlı İzle18:00 Gumus Patenler - Buzadam
Turkey SuperLiga
Sparta Praha - Rytiri Kladno Canlı İzle18:00 Sparta Praha - Rytiri Kladno
Czech Republic Extraliga
BERGISCHER HC - FRISCH AUF GOPPINGEN Canlı İzle18:00 BERGISCHER HC - FRISCH AUF GOPPINGEN
Handball Bundesliga
HSV HAMBURG - SC MAGDEBURG Canlı İzle18:00 HSV HAMBURG - SC MAGDEBURG
Handball Bundesliga
TBV LEMGO LIPPE - HC ERLANGEN Canlı İzle18:00 TBV LEMGO LIPPE - HC ERLANGEN
Handball Bundesliga
SG FLENSBURG-HANDEWITT - TVB STUTTGART Canlı İzle18:00 SG FLENSBURG-HANDEWITT - TVB STUTTGART
Handball Bundesliga
Tortuga - Sibiryak Canlı İzle18:10 Tortuga - Sibiryak
Russia SHL A D Garanina Cup
Sam Gilly (Vel) - Sean Robinson (Ved) Canlı İzle18:10 Sam Gilly (Vel) - Sean Robinson (Ved)
Danny Noppert - Michael van Gerwen Canlı İzle18:10 Danny Noppert - Michael van Gerwen
Darts Players Championship
Popüler Karşılaşmalar
16:00 Finlandiya (Bayanlar) - Litvanya (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup B
16:00 Letonya (Bayanlar) - İsrail (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup J
17:00 BG Göttingen - ALBA Berlin
Almanya BBL
17:00 Rostock Sewolves - USC Heidelberg
Almanya BBL
17:00 Skyliners Frankfurt - Ratiopharm Ulm
Almanya BBL
17:00 Bayern München - s.Oliver Würzburg
Almanya BBL
18:00 Türkiye (Bayanlar) - Slovenya (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup D
18:00 Dolomiti Energia Trento - Napoli Basket
İtalya Serie A
18:15 Belçika (Bayanlar) - Bosna-Hersek (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup A
19:00 Fransa (Bayanlar) - Ukrayna (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup B
19:00 İspanya (Bayanlar) - Macaristan (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup C
19:00 Arnavutluk (Bayanlar) - Polonya (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup D
19:00 Estonya (Bayanlar) - Portekiz (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup G
19:00 Yunanistan (Bayanlar) - Büyük Britanya (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup G
19:00 İsviçre (Bayanlar) - Lüksemburg (Bayanlar)
EuroBasket (K) Elemeler Grup H
19:00 Ravenna - Amici Udinese
İtalya Serie A2
19:00 Stella Azzurra - Urania Basket Milano
İtalya Serie A2
19:00 Mantova - Fortitudo Bologna
İtalya Serie A2
19:00 Pallacanestro Nardo - Cestistica San Severo
İtalya Serie A2
19:00 Universo Treviso - Olimpia Milano
İtalya Serie A
19:00 Barcelona - Granada
İspanya ACB Ligi
19:00 Cazoo Baskonia - Club Basquet Girona
İspanya ACB Ligi
19:00 Valencia Basket - Unicaja Malaga
İspanya ACB Ligi
19:00 Paris Basketball - ESSM Le Portel
Fransa LNB Pro A
19:00 CSP Limoges - JDA Dijon Basket
Fransa LNB Pro A
Diğer Karşılaşmalar
15:59 Pgafkist - Enisey
RZD Öğrenci Ligi Bayanlar
16:00 Kavala - Gs Eleftheroupoli Kavalas
Greece Elite League
16:00 Bursa Ayyildiz - Beykoz Genchlik
Turkey KBBL Women
16:00 Yunost Penzenskaya Oblast - Slavjanka
Russia Higher League Women
16:30 Guco Lier - Oxaco Boechout
Belçika Şampiyonası 1Bölüm
16:30 Upper Austrian Ballers - Gussing Jennersdorf Blackbirds
Basketball Zweite Liga
16:45 Panathinaikos - PAOK Saloniki
Yunanistan Erkekler Ligi
16:50 Rostock Seawolves - Mlp Academics Heidelberg
Basketball BBL
17:00 Sigal Prishtina - Kalev Cramo
Kuzey Avrupa Ligi
17:00 Rustavi - Kavkasia
Georgia Superliga
17:00 Zenit Petersburg Ii - Cska Moscow Yunior
VTB United League Youth League
17:00 Achilleas Kaimakliou - Aek Larnaca
Basketball Basket League
17:00 Karkkila - Ura Basket
Basketball 1 Division B
17:00 Osipok Osijek - Sutes'Ka
Adriatic League 2
17:10 Ferroviario Beira - Cape Town Tigers
Basketball Basketball Africa League Qualification
17:20 Vysocina - Skb Zlin
Czech Republic 1 Liga
17:30 Umbertide - San Salvatore Selargius
İtalya Şampiyonası Serie A2 Bayanlar
17:30 MKS Dabrowa Gornicza - Anwil Wloclawek
Polonya Energa Basket Liga
17:30 HDI Sigorta Antalya Güneşi - Fenerbahçe Koleji DS Energy
Türkiye Erkekler Basketbol 1.Lig
18:00 Peu Basket - Munkkiniemen Kisapojat
Basketball 1 Division B
18:00 Cs Agronomia Bucuresti - Cs Politehnica Iasi
Basketball Liga I
18:00 Kipina Basket - Helsingin Nmky
Basketball 1 Division A
18:00 Raholan Pyrkiva - Pyrinto Akatemia
Basketball 1 Division B
18:00 Pyrinto Akatemia - Puhuttaret
Basketball 1 Division, Women
18:00 Kouvot Akatemia - Hba Marsky
Basketball 1 Division A
18:00 Hyvinkaan Ponteva - Nokia Akatemia
Basketball 1 Division B
18:00 Leppavaaran Pyrinto - Puhu Juniorit
Basketball 1 Division B
18:00 Espoo Basket Team - Team Pajulahti
Basketball 1 Division B
18:00 Lahti Basketbol - Honka
Finlandiya Erkekler Ligi
18:00 Ionikos Nikaias - Apollon Patras
Yunanistan Erkekler Ligi
18:00 Tofaş - Gaziantep Basketbol
Türkiye Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi
18:00 OKK Beograd - KK Zdravlje
Sırbistan Basketbol Süper Lig
18:10 Al Jalaa - Al Karak
18:10 Al Talia - Al Ittihad Aleppo
18:20 Juventus Utena - Prienai
Litvanya Erkekler Ligi
18:30 Limburg United - Spirou Charleroi
BNXT Belçika Ulusal Turu
19:00 VFL Bochum - Giessen 46ers
Almanya Pro A
19:00 Spartak Subotica - KK Vojvodina Novi Sad
Sırbistan Basketbol Süper Lig
Popüler Karşılaşmalar
66' Bristol Rovers - Boreham Wood
İngiltere FA Cup 2.Tur
66' Burton Albion - Chippenham Town
İngiltere FA Cup 2.Tur
6' Newport County - Derby County
İngiltere FA Cup 2.Tur
19:00 Hırvatistan - Kanada
Dünya Kupası Grup F
19:00 Göztepe - Altay
Türkiye TFF 1. Lig
Diğer Karşılaşmalar
MS' Pistoiese - Corticella
MS' San Marino Vs Cesena Femminile - Serie Femminile
MS' Ternana Femminile Vs Tavagnacco Femminile - Serie Femminile
MS' Montepaspacco - У Пиянеесе
MS' Prato - Lentigione
MS' Ravenna Vs Asd Apulia Trani - Serie Femminile
MS' Brescia Calcio Femminile Vs Chievoverona - Serie Femminile
MS' Genoa Vs Acf Trento Calcio Femminile - Serie Femminile
MS' Roma City - Chieti
96' Cittadella - Cosenza
Serie B
96' Como - Bari
Serie B
96' Brommapojkarna - Uppsala
Football Swedish Damallsvenskan
96' Asti - Fossano Calcio
WHITE
96' Luparenze - Campodarsego
96' Grosseto - Asd Flaminia Kivita Castellana
96' Juventus (Bayanlar) - Como (Bayanlar)
İtalya Kadınlar Serie A
96' Pergolettese - Virtus Verona
İtalya Serie C Grup A
96' Avellino - Taranto
İtalya Serie C Grup C
96' Gelbison - Picerno
İtalya Serie C Grup C
96' Nuova Monterosi - Foggia Calcio
İtalya Serie C Grup C
96' Pescara - Catanzaro
İtalya Serie C Grup C
96' Fidelis Andria - SSC Giugliano
İtalya Serie C Grup C
96' Crotone - US Latina
İtalya Serie C Grup C
96' ACR Messina - Torre Neapolis
İtalya Serie C Grup C
96' Juventus II - Mantova
İtalya Serie C Grup A
96' Pro Sesto - Pordenone Calcio
İtalya Serie C Grup A
96' Novara - Piacenza
İtalya Serie C Grup A
96' Triestina - Lecco
İtalya Serie C Grup A
86' Znk Pomurje - Cerklje
Slovenia Championship Women
76' Tadamon Sour - Al Nejmeh
Lebanese Championship
76' Operario - Serk Chapadao
66' Le Mans Female - Lance Female
66' Влл Олденбург - Rothenburger Sv
66' Kronenberger - Sf Baumberg
66' Progres Niedercorn - Fola Esch
Lüksemburg Ulusal Lig
66' Racing FC - Petange
Lüksemburg Ulusal Lig
66' UNA Strassen - Mondercange
Lüksemburg Ulusal Lig
66' Györi ETO - Diosgyor
Macaristan NB II
66' Szombathelyi Haladas - Kozarmisleny
Macaristan NB II
66' Tiszakecske - Bekescsaba
Macaristan NB II
66' Jeddeloh - Drochtersen / Assel
Almanya Bölgesel Lig Kuzey
66' Ajka - Dorogi FC
Macaristan NB II
66' Alaniya Vladikavkaz - FK Ufa
Rusya FNL
66' Jamshedpur - East Bengal
Hindistan Süper Lig
66' Brescia - SPAL
İtalya Serie B
66' Cittadella - Cosenza Calcio
İtalya Serie B
66' Como - FC Bari 1908
İtalya Serie B
66' Südtirol - Ascoli
İtalya Serie B
66' Frosinone - Cagliari
İtalya Serie B
66' Perugia - Genoa
İtalya Serie B
56' Kemnicer - Karl Zeiss
IY' Brondby - Fortuna Hjorring
Denmark Championship Women
IY' Ruzomberok - Zlate Moravce
Slovakya Süper Lig
41' Amora - Valadares Gaia
Campeonato Nacional, Women
41' Newport County Afc - Derby County
Football The FA Cup
41' Sf Damaiense - Vilaverdense
Campeonato Nacional, Women
31' Real Madrid 19 - Cruz Villanovense 19
U-19 Championship
31' Dynamic Togolais - Anges Notse
Togo Championnat National
31' Kakadl Vs Asko Kara - Championnat Premiere D1 Du Togo
31' Sahel Niamey - Gendarmerie
Niger Championship
21' Al Ahly - Al Mokawloon
Mısır Kupa Çeyrek Final
21' National Bank of Egypt - Pyramids
Mısır Kupa Çeyrek Final
21' Bayern München (Bayanlar) - Essen-Schönebeck (Bayanlar)
Almanya Kadınlar Bundesliga
21' Mons Calpe - Europa FC
Cebelitarık Premier Lig
21' Real Sport Clube - Alverca
Portekiz 3.Lig Grup B
21' UE Santa Coloma - Atletic Club DEscaldes
Andorra 1.Lig
21' Cornella - Real Sociedad II
İspanya Primera Lig RFEF Grup B
21' APOEL Nicosia - Omonia Nicosia
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig
21' East Riffa - Manama
Bahreyn Premier Lig
21' Khalidiya - Al Hala Muharraq
Bahreyn Premier Lig
21' Gil Vicente - Nacional
Portekiz Lig Kupası Grup E
21' Leganes - Granada
İspanya 2.Lig
6' Lugo - Levante
İspanya 2.Lig
18:30 Teruel - Ebro
İspanya 2. Lig RFEF Grup 3
18:30 Recreativo Huelva - Sevilla II
İspanya 2. Lig RFEF Grup 4
18:30 Brea - Tudelano
İspanya 2. Lig RFEF Grup 2
18:30 Lausanne Sports - Aarau
İsviçre Challenge Lig
18:30 Waasland-Beveren - Lommel United
Belçika 1.Lig B
18:35 Al Fahaheel - Al Salmiyah
Kuveyt Federasyon Kupası Grup A
18:35 Al Kuwait - Al Qadsia
Kuveyt Federasyon Kupası Grup A
19:00 Antequera - UCAM Murcia
İspanya 2. Lig RFEF Grup 4
19:00 El Ejido - Atletico Mancha Real
İspanya 2. Lig RFEF Grup 4
19:00 Gimnastica Segoviana - Villanovense
İspanya 2. Lig RFEF Grup 5
19:00 Talavera CF - Alcorcon II
İspanya 2. Lig RFEF Grup 5
19:00 Racing Ferrol - Merida AD
İspanya Primera Lig RFEF Grup A
19:00 Fuenlabrada - Deportivo La Coruna
İspanya Primera Lig RFEF Grup A
19:00 Osasuna II - Athletic Bilbao II
İspanya Primera Lig RFEF Grup B
19:00 Langreo - Bergantinos
İspanya 2. Lig RFEF Grup 1
19:00 Compostela - Real Aviles
İspanya 2. Lig RFEF Grup 1
19:00 Zamora CF - Coruxo
İspanya 2. Lig RFEF Grup 1
19:00 Marino De Luanco - Cristo Atletico
İspanya 2. Lig RFEF Grup 1
19:00 Arenas de Getxo - Beasain
İspanya 2. Lig RFEF Grup 2
19:00 Arnedo - Sestao River
İspanya 2. Lig RFEF Grup 2
19:00 Gernika - UD Logrones II
İspanya 2. Lig RFEF Grup 2
19:00 Krasnodar - Khimki
Rusya Kupa Grup 1
19:00 Lokomotiv Moscow - Nizhny Novgorod
Rusya Kupa Grup 1

Bedava Canlı Maç İzle

Spor severler için en büyük ihtiyaç olan kesintisiz ve HD kalitede canlı maç izleme imkanı sunan kuponuna128.com sizleri bekliyor. Her maçı canlı izleyerek heyecanı dünya ile aynı an yaşayabileceğiniz kesintisiz maç yayınları kuponuna128.com'da ücretsiz izleme fırsatı ile sunuluyor. Keyif dolu maçlar ve daha birçok beklentinize cevap bulabileceğiniz platformumuzda spora dair aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Maçlara yapılan yorum ve tahminleri sohbet alanında takip ederken canlı olarak izleyebilirsiniz. En yüksek kalitede seyir imkanı sunan kuponuna128.com'da canlı maç yayınları basketbol ve futbol ile sınırlı değil. Buz hokeyi, tenis, voleybol ve hentbol gibi farklı spor karşılaşmalarını canlı izleme imkanı kuponuna128.com sitesinde ücretsiz olarak size sunulan hizmetler arasında. Kaliteli yayın, ücretsiz hizmet ve her zaman kolay erişilebilir bedava canlı maç izleme imkanı için kuponuna128.com artık tek adresiniz.

Maç İzle

kuponuna128.com sayfamızda her karşılaşma maç günü ve saatinde başlamakta olup, kesintisiz ve ücretsiz olarak sağlanmakta. Canlı maç yayınlarını istediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz. Ayrıca maç sonuçları, kadroları, istatistikleri, takım karşılaştırmaları ve lig sıralaması gibi detaylı bilgileri takip edebilme imkanı yine sitemizde sizleri bekliyor. Spor tutkunlarının tek adresten her şeyi bir arada bulabileceği sayfamızda yer almak için sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli. Üstelik üye olmanıza da gerek yok.

Canlı Maç İzle

Karşılaşma sonuçlarını takip etmek ve canlı maç izleme heyecanını yaşamak için farklı adresleri ziyaret etmenize gerek yok. kuponuna128.com sitemizde canlı maç yayını, maç sonuçları ve istatistikleri siz spor severlerin hizmetine ücretsiz olarak sunuyoruz. Tüm maç yayınlarını HD kalitesinde, kesintisiz olarak izleyebildiğiniz sayfamızda basketbol maç sonuçları gibi anlık olarak ulaşmak isteyeceğiniz bilgileri de bulabilirsiniz.

Bedava Maç İzle

Canlı maç izlemek ister misiniz diye sorsak ne dersin? Üstelik tek kuruş ödemeden yerli ve yabancı tüm maçları izleyebilirsiniz desek? Bahisçilerin kuponlarını takip edebilmesi ve spor severlerin bedava maç izleyebilmesi için yaratılmış kuponuna128.com sitemizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye giriş yapmak ve dilediğiniz maçı seçmek. İster telefondan ister tabletten isterseniz bilgisayar veya smart televizyondan bağlanıp kesintisiz ve canlı olarak bedava maç izleyebilirsiniz.

Maç Yayınları

Sayısız ligin maç yayınlarını yapan sitemiz kesintisiz yayın için farklı teknolojilerle en iyi şekilde optimize edilmiş sunucular kullanmaktadır. kuponuna128.com'a gelen herkes ücretsiz olarak HD kalitede canlı maç yayınları izleyebilir. Üstelik sınır yok! Şampiyonlar Ligi'nde ve UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcilerimizin maçlarından, Süper Lig'den Premier Lig maçlarına, NBA'den Euroleague maçlarına, Avrupa'nın ve dünyanın bütün liglerinden maç yayınları yüksek görüntü kalitesi ile kuponuna128.com'da. Reklamsız görünümü, sade arayüzü ve donmayan yayını ile sitemizde 7/24 keyifle rahatınıza bakarak farklı spor dallarından maç yayınları izleyebilirsiniz.